Pro koho tady jsme

Velkoobchod ovoce a zeleniny ZELIK s.r.o.
Nabízíme především spolehlivost, vstřícné a korektní jednání a letité zkušenosti v oboru.

picture


Naše nabídka zahrnuje kromě rozvozu ovoce, zeleniny a čerstvých bylinek také přípravu zboží dle Vašich požadavků (např. podle individuálního požadavku na množství apod.).

Nabízíme především spolehlivost, vstřícné a korektní jednání a letité zkušenosti v oboru.

Zboží rozvážíme vlastními vozy po celý týden.

Objednávky přijímáme telefonicky, elektronicky (mailem) a faxem.

 

Objednávky

Vámi učiněný požadavek vyřídíme co nejrychleji, a to:
• do 7:00 hod. - zboží přivezeme ještě tentýž den v dopoledních hodinách
• po 7 hodině - přivezeme zboží v odpoledních hodinách, nebo následující den
(individuální domluva možná)

 

Naši dodavatelé

Našimi dodavateli čerstvého ovoce a zeleniny jsou nejen velcí a známí producenti ovoce a zeleniny, ale velmi úzce spolupracujeme i s drobnými pěstiteli – českými farmáři. O jejich produkty zájem neustále stoupá a to díky velmi vysoké kvalitě a chuti produktů. Další naší předností je flexibilita k požadavkům našich partnerů. Chybí Vám něco v naší nabídce? Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, velice rádi zařadíme nové produkty do našeho sortimentu. Naše možnosti v tomto směru jsou téměř neomezené a dokážeme nabídnout jakýkoli produkt.

 

Cenové akce

Děláme pravidelné výhodné cenové akce. Po dohodě s našimi dodavateli pravidelně vybíráme zajímavé produkty z nabízeného sortimentu, u kterých snižujeme cenu často až do výše 40%. Cenové akce jsou u našich odběratelů velmi oblíbené. Snižujeme vaše náklady a zvyšujeme váš zisk.

 

Ceník

Každý týden aktualizujeme ceník našich produktů, tak aby byl vždy konkurenceschopný. Pravidelně monitorujeme ceny naší konkurence, tím máte u nás záruku srovnatelných cen. Stačí si jen napsat o náš aktuální ceník, který vám rádi zašleme. Nastavíme vám velmi zajímavé individuální ceny. Přesvědčte se!

 

Množstevní slevy

Samozřejmostí u nás jsou množstevní slevy. Pokud by jste měli zájem o nákup většího množství vybraného produktu, poskytujeme množstevní slevu. Výše slevy vždy záleží na typu produktu, ročním období a odebíraném množství. Zavolejte nám a včas se informujte o všech možnostech naší spolupráce.

Pro stálé a dlouhodobé zákazníky máme připraven zajímavý věrnostní program, který přináší po celý rok něco navíc. Zapojte se do programu ZELIK a staňte se naším dlouhodobým zákazníkem. Oceníte naši spolehlivost, flexibilitu a kvalitu produktů, stejně jako řada dalších odběratelů nejenom z Prahy.

 

Záruky

Na naše zboží poskytujeme záruku možnosti vrácení zboží do 24 hodin, velmi přísně kontrolujeme kvalitu a zaručujeme bezplatnou výměnu poškozeného zboží, v jiných případech poškozené zboží odepíšeme.

 

Platební podmínky

Platbu můžete provést přímo u nás v distribučním skladu v hotovosti, pokud nás navštívíte osobně, kde si můžete sami vybrat zboží z našeho sortimentu nebo Vám rádi po dohodě vystavíme fakturu s dobou splatnosti až 30 dnů.

 

Novinky a Aktuality
Co se děje ve firmě Zelik s.r.o.

Hokaido

 

 

Svůj název dostala tato dýně podle japonského ostrova Hokkaidó, kde se pěstuje na sopečné půdě. Má mnohem menší velikost než dýně běžně pěstované u nás. Její barva je od sytě žluto-oranžové až po tmavě zelenou, s tvrdou oranžovou dužinou. Má sladkou chuť a řadu vitaminů a minerálů. Mezi hlavní patří vitaminy skupiny B, vitamin C, E a betakaroten. Betakaroten je pro nás nepostradatelný, protože je součástí zrakového pigmentu, zlepšuje vidění za šera a je prevencí šerosleposti. Je důležitý pro správný vývoj buněk sliznic a kostí, zneškodňuje nebezpečné volné radikály. Je důležitý pro zdravý vzhled pokožky a správnou činnost pohlavních žláz, zpomaluje proces stárnutí. Vitaminy skupiny B mají velmi příznivý vliv na afty, ekzémy, padání vlasů a únavu. Jsou lékem na hlísty a roupy, pánům pomáhají při potížích s prostatou. Vitamin C je silný antioxidant, posiluje imunitní systém a obranyschopnost, má protizánětlivé účinky, stimuluje tvorbu pojivových tkání, kostí a zubů. 

Z minerálních látek je v dýni hokaido obsažen hlavně draslík, který stojí za správnou funkcí kardiovaskulárního a nervového systému, hořčík, jež chrání tělo před stresem, zlepšuje usínání a je cenný pro stavbu nervových buněk. Nechybí zde ani železo, které je nedílnou součástí červených krvinek, hraje velkou roli v našem imunitním systému a je přínosem pro svalovou soustavu.

Velmi cenná jsou také dýňová semínka, proto je po vydlabání dužniny nevyhazujte, ale zkonzumuje je (nejprve je oloupejte). Obsahují velké množství minerálů včetně fosforu, hořčíku, manganu, železa a mědi. Chrání nás před osteoporózou, artritidou, ledvinovým kameny, zlepšují spánek a depresivní stavy. Obsahují také kvalitní bílkovinu. 

Dýně hokaido mají slupku, která velmi snadno při vaření změkne, proto se nemusí loupat. Dýně snese velmi dlouhé uskladňování, pokud je držíte na chladných a suchých místech, může vydržet až do jarních měsíců.

 

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici jedna:

Co o nás říkají

picture "Jsem pravidelným odběratelem čerstvé zeleniny do své provozovny a mohu jenom doporučit."

od: Pavla Veselá, Praha

O nás

Hlavní náplní naší práce je rozvoz čerstvého ovoce a zeleniny pro restaurace, školní jídelny, školky, nemocnice, výrobny a veškerá ostatní stravovací zařízení.