Pro koho tady jsme

Velkoobchod ovoce a zeleniny ZELIK s.r.o.
Nabízíme především spolehlivost, vstřícné a korektní jednání a letité zkušenosti v oboru.

picture


Naše nabídka zahrnuje kromě rozvozu ovoce, zeleniny a čerstvých bylinek také přípravu zboží dle Vašich požadavků (např. podle individuálního požadavku na množství apod.).

Nabízíme především spolehlivost, vstřícné a korektní jednání a letité zkušenosti v oboru.

Zboží rozvážíme vlastními vozy po celý týden.

Objednávky přijímáme telefonicky, elektronicky (mailem) a faxem.

 

Objednávky

Vámi učiněný požadavek vyřídíme co nejrychleji, a to:
• do 7:00 hod. - zboží přivezeme ještě tentýž den v dopoledních hodinách
• po 7 hodině - přivezeme zboží v odpoledních hodinách, nebo následující den
(individuální domluva možná)

 

Naši dodavatelé

Našimi dodavateli čerstvého ovoce a zeleniny jsou nejen velcí a známí producenti ovoce a zeleniny, ale velmi úzce spolupracujeme i s drobnými pěstiteli – českými farmáři. O jejich produkty zájem neustále stoupá a to díky velmi vysoké kvalitě a chuti produktů. Další naší předností je flexibilita k požadavkům našich partnerů. Chybí Vám něco v naší nabídce? Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, velice rádi zařadíme nové produkty do našeho sortimentu. Naše možnosti v tomto směru jsou téměř neomezené a dokážeme nabídnout jakýkoli produkt.

 

Cenové akce

Děláme pravidelné výhodné cenové akce. Po dohodě s našimi dodavateli pravidelně vybíráme zajímavé produkty z nabízeného sortimentu, u kterých snižujeme cenu často až do výše 40%. Cenové akce jsou u našich odběratelů velmi oblíbené. Snižujeme vaše náklady a zvyšujeme váš zisk.

 

Ceník

Každý týden aktualizujeme ceník našich produktů, tak aby byl vždy konkurenceschopný. Pravidelně monitorujeme ceny naší konkurence, tím máte u nás záruku srovnatelných cen. Stačí si jen napsat o náš aktuální ceník, který vám rádi zašleme. Nastavíme vám velmi zajímavé individuální ceny. Přesvědčte se!

 

Množstevní slevy

Samozřejmostí u nás jsou množstevní slevy. Pokud by jste měli zájem o nákup většího množství vybraného produktu, poskytujeme množstevní slevu. Výše slevy vždy záleží na typu produktu, ročním období a odebíraném množství. Zavolejte nám a včas se informujte o všech možnostech naší spolupráce.

Pro stálé a dlouhodobé zákazníky máme připraven zajímavý věrnostní program, který přináší po celý rok něco navíc. Zapojte se do programu ZELIK a staňte se naším dlouhodobým zákazníkem. Oceníte naši spolehlivost, flexibilitu a kvalitu produktů, stejně jako řada dalších odběratelů nejenom z Prahy.

 

Záruky

Na naše zboží poskytujeme záruku možnosti vrácení zboží do 24 hodin, velmi přísně kontrolujeme kvalitu a zaručujeme bezplatnou výměnu poškozeného zboží, v jiných případech poškozené zboží odepíšeme.

 

Platební podmínky

Platbu můžete provést přímo u nás v distribučním skladu v hotovosti, pokud nás navštívíte osobně, kde si můžete sami vybrat zboží z našeho sortimentu nebo Vám rádi po dohodě vystavíme fakturu s dobou splatnosti až 30 dnů.

 

Novinky a Aktuality
Co se děje ve firmě Zelik s.r.o.

administrator

  • E-mail: tomanek@tmweb.cz
  • ICQ:
  • Www:

Co o nás říkají

picture "Jsem pravidelným odběratelem čerstvé zeleniny do své provozovny a mohu jenom doporučit."

od: Pavla Veselá, Praha

O nás

Hlavní náplní naší práce je rozvoz čerstvého ovoce a zeleniny pro restaurace, školní jídelny, školky, nemocnice, výrobny a veškerá ostatní stravovací zařízení.