Jak pracujeme

VELKOOBCHOD OVOCE A ZELENINY ZELIK S.R.O.

Naše nabídka zahrnuje kromě rozvozu ovoce, zeleniny a čerstvých bylinek také přípravu zboží dle Vašich požadavků (např. podle individuálního požadavku na množství apod.).
Klikněte a volejte hned 601 392 713

Nabízíme především spolehlivost, vstřícné a korektní jednání a letité zkušenosti v oboru.

Zboží rozvážíme vlastními vozy po celý týden.

Objednávky přijímáme telefonicky, elektronicky (mailem) a faxem.

OBJEDNÁVKY

Vámi učiněný požadavek vyřídíme co nejrychleji, a to:

  • do 7:00 hod. – zboží přivezeme ještě tentýž den v dopoledních hodinách
  • po 7 hodině – přivezeme zboží v odpoledních hodinách, nebo následující den
    (individuální domluva možná)

NAŠI DODAVATELÉ

Našimi dodavateli čerstvého ovoce a zeleniny jsou nejen velcí a známí producenti ovoce a zeleniny, ale velmi úzce spolupracujeme i s drobnými pěstiteli – českými farmáři. O jejich produkty zájem neustále stoupá a to díky velmi vysoké kvalitě a chuti produktů. Další naší předností je flexibilita k požadavkům našich partnerů.

Chybí Vám něco v naší nabídce? Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, velice rádi zařadíme nové produkty do našeho sortimentu. Naše možnosti v tomto směru jsou téměř neomezené a dokážeme nabídnout jakýkoli produkt.

CENOVÉ AKCE

Děláme pravidelné výhodné cenové akce. Po dohodě s našimi dodavateli pravidelně vybíráme zajímavé produkty z nabízeného sortimentu, u kterých snižujeme cenu často až do výše 40%. Cenové akce jsou u našich odběratelů velmi oblíbené. Snižujeme Vaše náklady a zvyšujeme Váš zisk.

CENÍK

Každý týden aktualizujeme ceník našich produktů, tak aby byl vždy konkurenceschopný. Pravidelně monitorujeme ceny naší konkurence, tím máte u nás záruku srovnatelných cen. Stačí si jen napsat o náš aktuální ceník, který vám rádi zašleme. Nastavíme Vám velmi zajímavé individuální ceny. Přesvědčte se!

MNOŽSTEVNÍ SLEVY

Samozřejmostí u nás jsou množstevní slevy. Pokud by jste měli zájem o nákup většího množství vybraného produktu, poskytujeme množstevní slevu. Výše slevy vždy záleží na typu produktu, ročním období a odebíraném množství. Zavolejte nám a včas se informujte o všech možnostech naší spolupráce.

Pro stálé a dlouhodobé zákazníky máme připraven zajímavý věrnostní program, který přináší po celý rok něco navíc. Zapojte se do programu ZELIK a staňte se naším dlouhodobým zákazníkem. Oceníte naši spolehlivost, flexibilitu a kvalitu produktů, stejně jako řada dalších odběratelů nejenom z Prahy.

ZÁRUKY

Na naše zboží poskytujeme záruku možnosti vrácení zboží do 24 hodin, velmi přísně kontrolujeme kvalitu a zaručujeme bezplatnou výměnu poškozeného zboží, v jiných případech poškozené zboží odepíšeme.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Platbu můžete provést v hotovosti nebo Vám rádi po dohodě vystavíme fakturu s dobou splatnosti až 30 dnů.
Klikněte a volejte hned 601 392 713